Schoolvakanties

Vakantierooster 2021-2022

VakantieVanTot en met
Herfstvakantie25-10-202129-10-2021
Kerstvakantie27-12-202107-01-2022
Voorjaarsvakantie28-02-202204-03-2022
Pasen15-04-202218-04-2022
Meivakantie25-04-202206-05-2022
Hemelvaart26-05-202227-05-2022
Pinksteren06-06-202206-06-2022
Zomervakantie25-07-202202-09-2022

Vakantierooster 2020-2021

VakantieVan Tot en met
Herfstvakantie19-10-202023-10-2020
Kerstvakantie21-12-202001-01-2021
Voorjaarsvakantie15-02-202119-02-2021
Pasen05-04-202105-04-2021
Meivakantie26-04-202107-05-2021
Hemelvaart 13-05-202114-05-2021
Pinksteren24-05-202124-05-2021
Zomervakantie26-07-202103-09-2021

Vrije (mid)dagen 2020-2021

Vrije (mid)dag leerlingenDatum
Studiemiddag team15-10-2020Leerlingen middag vrij
Vrijdagmiddag Kerstvakantie18-12-2020Leerlingen middag vrij
Studiemiddag team21-01-2021Leerlingen middag vrij
Studiedag team22-01-2021Leerlingen middag vrij
Studiedag team – Afgelast!!03-03-2021Leerlingen gewone schooldag!
Studiemiddag team09-03-2021Leerlingen hele dag vrij
Studiedag team17-05-2021Leerlingen hele dag vrij
Studiedag team (inhaaldag)24-06-2021Leerlingen hele dag vrij