Schoolvakanties

Vakantierooster 2021-2022

VakantieVanTot en met
Herfstvakantie25-10-202129-10-2021
Kerstvakantie27-12-202107-01-2022
Voorjaarsvakantie28-02-202204-03-2022
Pasen15-04-202218-04-2022
Meivakantie25-04-202206-05-2022
Hemelvaart26-05-202227-05-2022
Pinksteren06-06-202206-06-2022
Zomervakantie25-07-202202-09-2022

Vrije (mid)dagen 2021-2022

Vrije (mid)dag leerlingenDatum
Studiemiddag teamVrijdag 22-10-2021Leerlingen middag vrij
Middag vrij i.v.m. KerstvakantieVrijdag 24-12-2021Leerlingen middag vrij
Studiedag teamMaandag 31-01-2022 Leerlingen vrij
Studiedag teamVrijdag 01-07-2022Leerlingen vrij
Middag vrij i.v.m. ZomervakantieVrijdag 22-07-2021Leerlingen middag vrij

Vakantierooster 2020-2021

VakantieVan Tot en met
Herfstvakantie19-10-202023-10-2020
Kerstvakantie21-12-202001-01-2021
Voorjaarsvakantie15-02-202119-02-2021
Pasen05-04-202105-04-2021
Meivakantie26-04-202107-05-2021
Hemelvaart 13-05-202114-05-2021
Pinksteren24-05-202124-05-2021
Zomervakantie26-07-202103-09-2021