Schoolvakanties

Vakantierooster 2022-2023

VakantieVan Tot en met
Herfstvakantie24-10-202228-10-2022
Kerstvakantie26-12-202206-01-2023
Voorjaarsvakantie20-02-202324-02-2023
Pasen07-04-202310-04-2023
Meivakantie24-04-202305-05-2023
Hemelvaart 18-05-202319-05-2023
Pinksteren29-05-202329-05-2023
Zomervakantie17-07-202325-08-2023

Vrije (mid)dagen 2022-2023

Vrije (mid)dag leerlingenDatum
Studiedag team Woensdag 21-09-2022Leerlingen vrij
Vrije dag voor de KerstvakantieVrijdag 23-12-2022Leerlingen vrij
Studiemiddag team Dinsdagmiddag 17-01-2023Leerlingen middag vrij (12 uur uit)
Studiedag team Maandag 30-01-2023Leerlingen vrij
Middag vrij i.v.m. VoorjaarsvakantieVrijdag 17-02-2023Leerlingen middag vrij (12 uur uit)
Studiemiddag team Donderdagmiddag 06-04-2023Leerlingen middag vrij (12 uur uit)
Studiedag team Vrijdag 23-06-2023Leerlingen vrij
Middag vrij i.v.m. ZomervakantieVrijdagmiddag 14-07-2023 Leerlingen middag vrij (12 uur uit)

Vakantierooster 2021-2022

VakantieVanTot en met
Herfstvakantie25-10-202129-10-2021
Kerstvakantie27-12-202107-01-2022
Voorjaarsvakantie28-02-202204-03-2022
Pasen15-04-202218-04-2022
Meivakantie25-04-202206-05-2022
Hemelvaart26-05-202227-05-2022
Pinksteren06-06-202206-06-2022
Zomervakantie25-07-202202-09-2022

Vrije (mid)dagen 2021-2022

Vrije (mid)dag leerlingenDatum
Studiemiddag teamVrijdag 22-10-2021Leerlingen middag vrij
Middag vrij i.v.m. KerstvakantieVrijdag 24-12-2021Leerlingen middag vrij
Studiedag teamMaandag 31-01-2022 Leerlingen vrij
Studiemiddag teamDinsdag 15-03-2022Leerlingen middag vrij
Studiedag teamWoensdag 23-03-2022Leerlingen vrij
Studiedag teamVrijdag 01-07-2022Leerlingen vrij
Middag vrij i.v.m. ZomervakantieVrijdag 22-07-2021Leerlingen middag vrij